Ballina Ekonomi Faqe 195

Ekonomi

29,905FansLike

Të Fundit

Basha publikon videon: A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai...

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetet sociale ku akuzon Ramën për shkatërrimin e ekonomisë dhe mungesën e punës.Basha shkruan...