Ballina Editorial

Editorial

Ndarja që s’na u nda

Mirënjohje dhe respekt!

Ku u blenë votat dhe pse?

29,905FansLike

Të Fundit

Kryebashkiakja e Ramës u dyfishon çmimin e ujit qytetarëve pas votimit

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari nga Patosi, i cili denoncon se në qytetin e tij kryebashkiakia ka vendosur dyfishimin e...