12.5 C
Tirana
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Politikë

Politikë

Të Fundit

Basha: PD nuk do të marrë pjesë në seancën e nesërme...

"Partia Demokratike nuk do të marrë pjesë në seancën e nesërme parlamentare dhe padiskutim është pritshmëria jonë që askush prej nesh të mos bëhet...