Ballina Bota & Rajoni

Bota & Rajoni

29,905FansLike

Të Fundit

Fryma e fitores në Vlorë dhe dy takime mbresëlënëse të Bujar...

Një javë përpara mbylljes së fushatës për zgjedhjet e 25 prillit 2021, Partia Demokratike dega Vlorë dhe FRPD Vlorë organizuan dy aktivitete mbresëlënëse, të...

Qyteti i ëndrrave