26.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

Kryesore

Featured posts

Raporti i OECD/ Mirela Karabina: Shqipëria përkeqësohet me 28% të objektivave...

Zëdhënësja e Demokratëve Euroatlantikë, Mirela Karabina, ka reaguar pas raportit të Organizatës për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ekonomik, që vë në dukje se Shqipëria është...