10.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Aktualitet

EDITORIAL

640 0 800 0 namir lapardhaja 875

Berisha-Rama me dosjen McGonigal, si Korea e Veriut që mundi Brazilin...

Nga Namir Lapardhaja Pak vite më parë, media shtetërore në Korenë e Veriut, stisi një lajm sikur skuadra e futbollit e vendit komunist, fitoi Botërorin...
34,000FansLike

POLITIKE

OPINION

EKONOMI

BOTA & RAJONI

SOCIALE

Kulturë dhe Histori

Shëndeti

SPORT