LAJMET E FUNDIT

Aktualitet

Më Shumë
png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAUQAAADrAQMAAAArGX0KAAAAA1BMVEWurq51dlI4AAAAAXRSTlMmkutdmwAAACBJREFUaN7twTEBAAAAwiD7pzbEXmAAAAAAAAAAAACQHSaOAAGSp1GBAAAAAElFTkSuQmCC

Ngjarje e rëndë në Kavajë, burrë e grua gjenden të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Bëhet e ditur se, një çift është asfiksuar nga gazi dhe për pasojë kanë gjetur vdekjen.Sipas...

Web

29,905FansLike
reklama anti covid per portale

Politike

Më Shumë

Editiorial

Një vdekje e paralajmëruar!

Nga Bujar...

Migjeni i vogël dhe grushti i një vetëflijimi

Nga Luçiano...

Tetë vjet pa Sokolin, njeriun e sakrificës!

Nga Lefter...

FAQE E PARË

Ekonomi

Më Shumë

Sociale

Më Shumë

Bota & Rajoni

Më Shumë

Kulturë

Më Shumë

Shëndetësi

Më Shumë