Faqja e pare

Artikulli paraprakKarriera e trafikantit të drogës, Valdrin Pjetri kaloi nga duart e Jozefina Topallit, lidhjet me…
Artikulli tjetërAgjenti i “BIA” serbe dhe këshilltari i Thaçit u ofronin para serbëve për të dëshmuar në Hagë kundër UÇK-së