Ballina Autorët Postime nga Gazeta RD

Gazeta RD

57550 POSTIME 0 KOMENTET
29,905FansLike

Të Fundit

Mosmirënjohja është vesi i të gjitha veseve!

Nga Arben KASHAHUKa filluar ky vit dhe kryeministri ka lëshuar që ditën e parë një tiradë banalitetesh, akuzash e etiketimesh kundër BE, e tashmë...