Rezoluta për Ukrainën/ Përfaqësuesit e vendeve anëtare të KiE shprehin mirënjohje për punën e kryetarit të PD, Lulzim Basha

Përfaqësuesit e vendeve anëtare në Asamblenë Parlamentare e Këshillit të Europës shprehin mirënjohje për punën e kryetarit Basha, e cila mori një votë unanime, si një kontribut edhe në emër të Shqipërisë që vendosë standardet për të sotmen dhe të ardhmen.

 

 

Artikulli paraprakRefuzoi të paguante faturën e SPAK prej 10 mln lekë për të marrë kopje të akteve të dosjes së tij, Ilir Beqaj “ngujohet” sërish në Prokurorinë e Posaçme
Artikulli tjetërSpahiu: Sa kohë të jetë Berisha-Meta në krye të opozitë, Rama do jetë në pushtet