Faqja e pare

Artikulli paraprakSalianji publikon videon: Ja si Rama shkatërroi çdo vlerë dhe largoi 500 mijë shqiptarë nga vendi
Artikulli tjetërVijon të jetë e rëndë situata nga zjarret në Majën e Runës, kërkohet sërish helikopter