Salianji publikon videon: Ja si Rama shkatërroi çdo vlerë dhe largoi 500 mijë shqiptarë nga vendi

Ka paturpësinë dhe guximin të dërdëllisë për vlera, modeli i antivlerave, i plaçkitjes së shqiptarëve e korrupsionit kapilar, kapjes dhe kriminalizimit të shtetit, shkatërrimit të bashkëjetesës demokratike, zgjedhjeve të lira, njeriu që përzuri 500 mijë shqiptarë dhe varfëroi miliona të tjerë.

Artikulli paraprakI vihet flaka plehrave në inceneratorin e Elbasanit
Artikulli tjetërFaqja e pare