Basha me të rinjtë në Vlorë: Energjia dhe entuziazmi i tyre, motiv dhe besim për një Shqipëri më të mirë

Kreu i PD, Lulzim Basha, është shfaqur këtë fundjavë në një format të panjohur më parë.
Me një grup të rinjsh dhe të reja në qytetin e Vlorës, Basha ka zgjedhur ta kalojë këtë të shtunë mes lojës dhe argëtimit, duke u shfaqur më shumë se sa i relaksuar.
Në një postim në profilin e tij në rrjetin social facebook, Basha shkruan se energjia dhe entuziazmi i të rinjve janë motiv dhe besim për një të ardhme më të mirë.

Më poshtë postimi i kryetarit të PD, Lulzim Basha:

Një ditë e jashtëzakonshme me të rinjtë e PD të Vlorës. Energjia, entuziazmi i tyre është motivim dhe besim se një e ardhme më e mire po vjen për çdo të ri dhe për Shqipërinë.

FB IMG 1716060331431

FB IMG 1716060328387

FB IMG 1716060325440

FB IMG 1716060322667

FB IMG 1716060320166 1

FB IMG 1716060317574

FB IMG 1716060315139

FB IMG 1716060308843

FB IMG 1716060305102

FB IMG 1716060301245

FB IMG 1716060298793

FB IMG 1716060296101

FB IMG 1716060294005

FB IMG 1716060291587

FB IMG 1716060289333

FB IMG 1716060286050

FB IMG 1716060284161

FB IMG 1716060281952

Artikulli paraprakMegaoperacioni i SPAK, VOA: Hetimet e Prokurorisë së Posaçme godasin 7 grupe të rrezikshme kriminale
Artikulli tjetërProbleme me ngërçin? Faktorët e rrezikut, arsyet dhe zgjidhjet