Ina Zhupa nxjerr videon përgënjeshtruese për ministren e Arsimit: Mësimi në lokal nuk është montazh

Mësimi ne lokal dasmash nuk eshte montazh. Është fytyra e qeverise se Ramës me shkollat dhe arsimin në vend.

Ministrja e mohon, Petro ulëret si kapter për ta mbrojtur dhe mendon si mund të intimidoje opoziten!

Ja video faktike e mësimit në lokal në Babice të Vlorës që ministrja e Arsimit e mohoi ne komision kur une ja solla si fakt.

Nuk japin zgjidhje por ofrojnë genjeshtra!

© Video Reporter.al

Artikulli paraprak“Kriza me energjinë nga tenderat korruptivë”. PD: Rritja e çmimit të energjisë për biznesin e madh bie në kurriz të qytetarëve
Artikulli tjetërTjetër reagim i fortë kundër Ramës, Reporterët pa Kufij: Po minon lirinë e fjalës