Ngjarja në Deçan, Basha mesazh ngushëllimi familjeve të viktimave

Dhimbje dhe trishtim për ngjarjen e sotme në Deçan.Ngushëllimet më të ndjera familjeve të viktimave. Shërim të shpejtë nxënësit që po merr ndihmën mjekësore. Jam i sigurt se autoritetet do bëjnë gjithcka për zbardhjen dhe vënien para drejtësisë të autorëve të këtij krimi makabër.

Artikulli paraprakNjë vdekje e paralajmëruar!
Artikulli tjetërRegjimi, skenar për të aksidentuar Berishën?