I vihet flaka plehrave në inceneratorin e Elbasanit

Vendgrumbullimi të plehrave në inceneratorin e Elbasanit është përfshirë nga flakët duke shkaktuar një ndotje jashtëzakonisht të lartë për zonën.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Sipas informacioneve, mësohet se dy automjete zjarrfikëseje po punojnë për fikjen e zjarrit.

Artikulli paraprak20 vjeçari humb jetën në minierën e Qafë-Barit
Artikulli tjetërSalianji publikon videon: Ja si Rama shkatërroi çdo vlerë dhe largoi 500 mijë shqiptarë nga vendi