Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të gazetarit të mirënjohur, Artjan Tepelena 

Ngushëllimet më të sinqerta për ndarjen nga jeta të gazetarit të mirënjohur, Artjan Tepelena! Koronavirusi e ndau dhimbshëm nga familja, miqtë, kolegët, duke ndërprerë një karrierë të gjatë e të respektuar.

I jam pranë familjes, të afërmve dhe kolegëve gazetarë, që fatkeqësisht, për shkak të pandemisë kanë humbur miq e bashkëpunëtorë të shumtë të shtypit të shkruar dhe televizionit.

U prehtë në paqe!

 

Artikulli paraprakBushati: Shqipëria ka pozicionimin më të keq në Europë për korrupsionin, por bosi i rilindjes premton satelitët në orbitë!
Artikulli tjetërTabaku rrëzon me fakte mashtrimin qeveritar: 70% e shkollave dhe kopshteve të Tiranës nuk janë rindërtuar pas tërmetit!