Arti në zi! Ndërron jetë regjisori i njohur Pirro Mani

Ka ndërruar jetë në moshën 89-vjeçare aktori dhe regjisori i njohur, Pirro Mani.

Mësohet se Mani ka ndërruar jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jetonte prej disa kohësh së bashku me familjen e tij.

“Fluturo tashme me enjgjejt babai i Teatrit. Ke sjelle shume gezime ne jeten time. Dhe cfare trishtimi solle sot.

Do te te jem mirenjohes per gjithcka, per dashurine qe me dhe, per trajtimin jo si i dashuri i Joles por si artist dhe koleg.

Madheshtia jote nuk ka fund! Ashtu si nuk do kete kurre fund vepra dhe pasuria qe na le! Qofsh i parajses babi Piro!”, shkruan Elton Deda në Facebook

Artikulli paraprakVendimi skandaloz/Prokuroria kërkon vetëm 20 vjet heqje lirie për policin që vrau Klodian Rashën
Artikulli tjetërTë shkruash me dorën e majtë, aktiviteti që ruan shëndetin e trurit