Voton kandidati i PD në Durrës, Luan Hoti: Dilni dhe votoni! Votoni si njerëz të lirë, votoni për veten tuaj!

Kandidati i PD për Durrësin Luan Hoti, pas votimit:

Të dashur qytetarë të Durrësit! Dilni dhe votoni! Votoni si njerëz të lirë, votoni për veten tuaj! Votoni që bashkia të jetë e juaja! Votoni që t’i japim fund marrjes peng të Durrësit, që qyteti ynë t’u rikthehet qytetarëve!
Në shërbim të qytetarëve. Bashkë për Durrësin!

 

Artikulli paraprakTi që do votosh nesër
Artikulli tjetërXhemal Bushati: Demokratët sot janë bashkë, problemet e tyre i zgjidhin pas datës 6 mars