Video/ Basha nxjerr mesazhin e fortë nga fjala dje në Kuvend

Por edhe një herë po të them, bën mirë që i ndiqke ngjarjet brenda familjes tonë politike me kaq kërshëri, mëso, po shikoje deri në fund sepse as ty, askënd tjetër që ka bërë hesap të vendos interesat personale mbi interesat e shqiptarëve, nuk i pret ndonjë fund i ndryshëm nga ai që i rezervon çdo shoqëri dhe çdo komb që ka vendosur të ec përpara.

Dhe po të them, Partia Demokratike ka vendosur të ecë përpara dhe të udhëheqë përpara shqiptarët drejt ndryshimit që meritojnë. Dhe kjo rrugë mund të bëhet duke mobilizuar të gjithë shqiptarët, që pikë së pari të heqim, shkulim, çmontojmë dhe gërryejmë tash 8 vjeçare që je ti dhe lemeria jote që e quan qeveri.

Artikulli paraprakTropojanët duhet të udhëtojnë qindra kilometra për një vulë çertifikate apo vërtetim
Artikulli tjetërSi u shpërdoruan lekët e tërmetit, KLSH: Mungojnë dokumentet për rindërtimin dhe vaksinat