Përvjetori i martesës| Aurela Basha i bën dedikimin e ëmbël bashkëshortit

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela festojnë sot përvjetorin e martesës së tyre.

Ka qenë bashkëshortja e tij e cila ka postuar një foto të hershme të tyre duke shkruar: Gëzuar përvjetorin zemra ime!

Sot ata janë prindër të dy vajzave, Dafina dhe Viktoria.

Artikulli paraprakBejko takim në zonën e Zall-Bastarit në Tiranë: Do ndërtojmë 5 tregje të reja, zerojmë taksat për bujtinat.
Artikulli tjetërKandidatja e PD për Fierin me rininë e Cakranit: Do të mbështesim financiarisht ndërmarrjet e të rinjve. Rikthejmë shpresën!