Përvjetori i martesës| Aurela Basha i bën dedikimin e ëmbël bashkëshortit

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela festojnë sot përvjetorin e martesës së tyre.

Ka qenë bashkëshortja e tij e cila ka postuar një foto të hershme të tyre duke shkruar: Gëzuar përvjetorin zemra ime!

Sot ata janë prindër të dy vajzave, Dafina dhe Viktoria.

Exit mobile version