Kandidatja e PD për Fierin me rininë e Cakranit: Do të mbështesim financiarisht ndërmarrjet e të rinjve. Rikthejmë shpresën!

Eriselda Çelaj: Rinia e Cakranit vuan plagën që u shkaktoji Partia Socialiste, papunësinë dhe emigracionin.

Programi ynë ka mbështetje financiare për sipërmarrjet e të rinjve si dhe për bizneset që ofrojnë vende pune me paga dinjitoze për të rinjtë.

Bashkë, ne do ta ndryshojmë fatin e vendit.
Do ta kthejmë qytetin e Fierit dhe Shqipërinë në vendin e mundësive për çdo të ri dhe të re shqiptare.

Shpresa e Fierit është vetëm Partia Demokratike e Shqipërisë

✅oto vetëm nr2️⃣ për Fierin.

Fieri në 14 maj✅ është blu.

#voto2 #votopd9 #votoeriseldazotajcelaj
#FrymemarrjeperFierin
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë

FB IMG 1683552939162

FB IMG 1683552931605

FB IMG 1683552934774

FB IMG 1683552937094

Artikulli paraprakPërvjetori i martesës| Aurela Basha i bën dedikimin e ëmbël bashkëshortit
Artikulli tjetërAlibeaj kërkon votën për këshilltarët bashkiakë të PD në Pogradec: Ta rrëzojmë këtë regjim më 14 maj