“Për 700 mijë euro dhe dorëheqjen”. PD publikon videon: Pengjet e korrupsionit mbajnë njëri-tjetrin, po ra njëri bien të gjithë

Pengjet e korrupsionit mbajnë njëri-tjetrin, se po ra njëri bien të gjithë. Kjo është arsyeja që non grata  të shpallura e të pa shpallura, janë bashkë, sulmojnë PD, duan shkatërrimin e PD. Sillen si burracakë, e frikacakë, siç bënë një ditë më parë kur u fshehën që të mos votojnë edhe pse mbushën dynjanë se do votojnë kundër në parlament. Shajnë e mashtrojnë, pastaj fshihen që të harrohen. Tashmë demokratët e dinë, shqiptarët e dinë, se e shkuara kërkon të mbajë peng Shqipërinë për hallet e veta. Prandaj është e qartë se po mbështete Berishën dhe Metën, mban Ramën.

https://www.facebook.com/partiademokratike/videos/650198969623391/

 

Artikulli paraprakIna Zhupa: Janë duke vjedhur taksat e qytetarëve, janë duke mashtruar me një proces që nuk është duke ndodhur. Ajo që ndodh çdo ditë në këtë landfilli, është thjesht groposje, SPAK ta ndalojë këtë aferë
Artikulli tjetërProgrami fitues për Durrësin, kandidati i PD, Luan Hoti, ua shpalos qytetarëve