Programi fitues për Durrësin, kandidati i PD, Luan Hoti, ua shpalos qytetarëve

Takova qytetarë të Durrësit që e mbështesin programin që shpalosëm për ndryshimin e mënyrës si drejtohet Bashkia Durrës.

Qytetarët dëshirojnë që zëri i tyre të dëgjohet dhe të jenë pjesë e vendimmarrjes.

Bashkë për Durrësin!

luan PD

Artikulli paraprak“Për 700 mijë euro dhe dorëheqjen”. PD publikon videon: Pengjet e korrupsionit mbajnë njëri-tjetrin, po ra njëri bien të gjithë
Artikulli tjetër“Shkodra nuk gabon, ndergjegjia e saj është aleati yt”. Gjekmarkaj mbështet Xhemal Bushatin