“Jemi në garë me llumin e tranzicionit”, Basha poston videomesazhin nga Kuvendi

Basha publikon mesazhin nga fjala në Kuvend

Shqipëria mund dhe do të jetë ndryshe🇦🇱✌️

Artikulli paraprakBardhi rrëzon propagandën e Manastirliut: 28% janë qytetarët që janë vaksinuar me të dyja dozat. Jo 36% sa gënjeve ti!
Artikulli tjetërPërkeqësoht situata nga Covid-19, 12 humbje jete dhe 533 raste të reja në 24 orët e fundit