Digjen gjatë natës 3 automjete në Tiranë

Tre automjete janë djegur në orët e para të mëngjesit të së martës në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vëllezërit Hobdari” në zonën e Tiranës së Re rreth orës 05:00 të mëngjesit.

Automjetet kanë qenë të parkuara njëra pas tjetrës në momentin që u përfshinë nga flakët e zjarrit. Njera nga mjetet është shkrumbuar tërësisht, kurse dy të tjerat janë djegur pjesërisht.

 

Artikulli paraprakShteti i parë i Bashkimit Evropian që heq të gjitha kufizimet kundër koronavirusit
Artikulli tjetërRryshfet për xhamat e zinj! 7 të arrestuar, ndër to dhe zyrtarë të Drejtorisë së Transportit Rrugor