Denoncimi: Ben Blushi, party në lokalin e tij në Dardhë trondit gjithë fshatin, policia nuk merr asnjë veprim

Një qytetar nga Dardha i është drejtuar me një mesazh ish-Kryeministrit Berisha ku i shkruan se, Ben Blushi bën party në lokalin e tij në Dardhë duke shqetësuar dhe tronditur të gjithë fshatin, ndërsa policia e korruptuar e Korçës nuk merr asnjë veprim.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Akuzon Arben Malaviten se trondit Dardhen!

Narkopolicia ben sehir!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje i nderuar zoti Berisha! Ben Blushi ka organizuar party ne Dardhe ne lokalin ne bashkepronesi te tij dhe po shqeteson gjithe fshatin nga buçima e bokseve. Policia e korruptuar e Korces nuk mer asnje veprim dhe mase ,ne feste jane hajdute te rilindjes drejtora ,nenpunes te administrates ,bashkise dhe policise Orari policor zbatohet vetem per popullin ndersa per biznesin e hajduteve si Arben Malavita nuk ka orar policor.

Artikulli paraprakZaev dorëhiqet pas humbjes së zgjedhjeve, bie Qeveria në Maqedoninë e Veriut
Artikulli tjetërDëmshpërblim të plotë për pronën, Gjekmarkaj mbështet protestën e banorëve tek “5 Maji”