Berisha publikon videon: Kukësi digjet, Gjici përdridhet në valle duke…

Malet e Kukësit po shkrumbohen nga zjarret, ndërsa kryetari rilindas i bashkisë Kukës, Safet Gjici ka gjetur kohën dhe momentin të spërdridhet në dasma. Madje duke hedhur kartmonedha 20-çe në dasmë.

Ka qënë një qytetar i cili i kadërguar videon ish-Kryeministrit Berisha “Kukësi digjet, Gjici përdridhet”, shkruan Berisha në postimin e tij.

Artikulli paraprak“President, mbaje premtimin”, Mbappe gëzon tifozët e Real Madridit
Artikulli tjetërVideo/ Vokshi i kujton Ramës, Griselda Roshin: Shqiptarët nuk i kanë harruar turpet e tua, shpife për…