Bejko vijon fushatën me takime në rrugën “Misto Mame”: Do të përgjysmojmë tarifat dhe taksat vendore

Kandidati i PD per Tiranen, Roland Bejko ka vijuar fushatën per kreun e Bashkise Tirane, me takime ne zonen e Misto Mames. Gjate bisedes me banore dhe tregtare te zones, Bejko ka perseritur premtimin se, nen drejtimin e tij Bashkia Tirane do te pergjysmoje taksat dhe tarifat vendore
Me poshte statusi i tij ne rrjete sociale.

Takime me banorët në zonën e Misto Mames.

Ju shpërndava atyre programin për Tiranën, ndërsa theksova se do të ulim me 50% taksat.

Më 14 maj votoni për numrin 9 dhe 6, për t’i sjellë FRYMËMARRJE TIRANËS.

#Voto6 #VotoPD9 #VotoRolandBejko
#FrymemarrjeperTiranen
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

FB IMG 1683296085018

FB IMG 1683296082967 1

FB IMG 1683296076863 1

FB IMG 1683296067249 1

Artikulli paraprakPse do votoj PD? – nga Indrit Vokshi
Artikulli tjetërKreu i degës së PD Britani e Madhe, Naim Hasani: Votoni nr.9 dhe kandidatët e PD. Basha kryeministër në 2025!