Bejko takime në zonën e Astirit: Do ndërtojmë çerdhe e kopshte, infrastrukturën e munguar arsimore në zonë

Kandidati i PD per Tiranen, z. Roland Bejko ka zhvilluar takime me qytetaret e zones se Asririt ne kryeqytet. Bejko perseriti premtimin e ndertimit te kopshteve dhe cerdheve, infrastrukturen e munguar arsimore ne zonen e Astirit, nder zonat me te populluara ne Tirane, e cila vuan nga mungesa e kushteve te pershtatshme te zhvillimit. Me poshte statusi i tij ne rrjete sociale.

Me ekipin për Tiranën shkuam në zonën e Astirit. Ne jemi të qartë në mandatin e parë, do të ndërtojmë shkollat dhe koshtet.

Është e habitshme që Astiri, një nga zonat më të populluara në Tiranë është e lënë në harresë pa koshte dhe shkolla.

#Voto6 #VotoPD9 #VotoRolandBejko
#FrymemarrjeperTiranen
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

Artikulli paraprakFushata e vetme në Tiranë
Artikulli tjetërKandidatja e PD për Fierin: Lagjet kërkojnë frymëmarrje, janë lënë prej vitesh në harresë