Zbulohet skandali, Bardh Spahia nuk voton për vete në Shkodër. Banon në Tiranë

Kandidati i LSI-PDK, shtëpia e Lirisë Bardh Spahia nuk do të votojë për veten e tij në Shkodër pasi nuk rezulton në listën zgjedhore dhe as ka bërë përpjeke të jetë qytetar i Shkodrës. Ai rezulton të jetë votues në Tiranë.

bardh

Artikulli paraprakNafta arrin 230 lekë, nivel rekord historik. U rrit tre herë brenda dy ditësh, bursa nuk ndryshon
Artikulli tjetërArben Ahmetaj i përfshirë në aferën e incineratorëve, PD dorëzon padinë e re në SPAK: Ja çfarë e lidh Ministrin me korrupsionin 430 milion euro