Taulant Xhaka terogon arsyen përse nuk erdhi në Kombëtare

Taulant Xhaka, ka reaguar pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja. Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe do japë gjithçka për flamurin.

Nuk e kam refuzuar kurrë Shqipërinë”, thotë mesfushori për “Panorama Sport”, teksa më tej vazhdon: “Unë për flamurin kuqezi kam dhënë gjithçka! Nuk është e vërtetë që kam refuzuar të vij. Jam i dëmtuar dhe kjo është arsyeja”.

Artikulli paraprakNumri dy i Ambasadës amerikane, Koski: Korrupsioni është kudo!
Artikulli tjetërVOA: Kaosi në Gjykatën Kushtetuese s’ka zgjidhje, sepse nuk funksionon…