Ballina Etiketimet Keshilltari i Rames

Etiketim: Keshilltari i Rames

29,905FansLike

Të Fundit

Si trafikanti i drogës arriti të bëhej zyrtar policie me çertifikatë...

Nga Anila HOXHANjë shtetas i proceduar për trafikim narkotikësh dhe i shpallur në kërkim ndërkombëtar prej 3 qershorit 2005 nga Interpol Wiesbaden /Gjermani hyri...