Mbytet në det një tjetër pushues

Një tjetër pushues është mbytur sot në deti. Behët e ditur se, një 76 vjeçar nga Kosova është mbytur në plazhin e Shëngjinit.

Policia bëri të ditur se, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Sot, rreth orës 17:25, në plazhin e Shëngjinit, Lezhë, dyshohet se është mbytur në det shtetasi J.B., 76 vjeç, banues në Kosovë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakRD: Mirënjohje lexuesve, Berisha simbol i burrit të shtetit
Artikulli tjetërDeklarata e fortë e zyrtarit të Bashkisë: Drejtoresha e Veliajt bleu vota për Fatmir Xhafajn në zgjedhjet e 25 Prillit