Kandidatja e PD për Fierin, Eriselda Çelaj, takim në lagjen 1 Maj, ne Fier: Fieri voton Partine Demokratike!

Lagjia “1 Maj” më 14 maj do të votojë numrin 2️⃣ për bashkinë Fier.

Vota e tyre më 14 maj do të jetë votë për arsimin, shëndetësinë dhe të ardhmen e fëmijëve tanë.✌️✌️

#Voto2 #VotoPD9 #votoeriseldazotajcelaj
#FrymemarrjeperFierin
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

FB IMG 1683713174321

FB IMG 1683713171872

FB IMG 1683713168299

Artikulli paraprakShitblerje vote në mes të Tiranës, njerëzit e Berisha-Meta nuk ndalet para asgjëje
Artikulli tjetërYuri Kim: Ka raportime për shit-blerje votash, të ndërmerren veprime ndaj partive