Jahmir Hyka drejt Superiores, ja ekipi që pritet të firmos me të

Teuta do ta mbajë hapur merkaton deri në limitet e lejuara, pasi ekipi ka ende nevojë për përforcime.

Emri që po bën “zhurmë” më shumë për momentin në kampin durrsak është ish-mesfushori i Kombëtares, Jahmir Hyka, i cili pas përfundimit të kontratës në Kinë, është lojtar i lirë.

Raportohet se palët janë në kontakte dhe në orët në vijim mund të kemi zhvillime për sa i përket marrëveshjes.

Artikulli paraprak“Shqipëria, pas Maqedonisë dhe Kosovës”/ REL: Ballkani, larg përshtatjes me politikat e jashtme të BE-së
Artikulli tjetër“Treshja do të mbajë Shqipërinë peng”, Basha: Njëri koordinon sulmin, tjetri financon foltoren, tjetri zbaton skenarin për shkatërrimin e PD-së