Humbi jetën nga Covid-19 gazetari sportiv  

Ka ndërruar jetë komentatori sportiv, Kosta Grillo. Prej disa kohësh ai ishte i prekur nga COVID-19 dhe nuk arriti dot të fitonte betejën me virusin.

Komentatori, udhëtoi drejt Turqisë në datën 12 gusht, e ndërsa që prej 27 gushtit ndodhej në terapi intesive, në gjendje të rëndë. Por pavarësisht se shkoi në Turqi për kurim më të specializuar, fatkeqësisht ai nuk mbijetoi.

Artikulli paraprakAvioni i drogës në Vermosh, flet bariu: Pashë se po merrnin diçka nga avioni dhe po e futnin në Fuoristradë, më thanë largohu…
Artikulli tjetërRobert Mundell dhe eurozona