Berisha ironi “therëse” me Dakon: Duar akullori i narkopartisë siçiliste!

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka ironizuar me anë të një fotomontazhi, kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dako.
Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako nuk nguroi ti vinte vetes epitete si superman apo duar akullore, vetëm e vetëm që tu mbushte mendjen shqiptarëve që ai nuk ka bashkëpunuar me grupet kriminale për blerje votash, pavarësisht se përgjimet në dojen 339-të thonë krejt të kundërtën.
Ja çfarë shkruan Berisha në Facebook
Duar akullori i narkopartise siçiliste. sb

dako

Artikulli paraprakZyrtare, ultimatumi i fortë i Gjermanisë për Ramën: Arresto shpejt kriminelët!
Artikulli tjetërReagimi i fortë ndaj Tahirit: “Putanë e virgjër”, nuk të shpëton as byfteku i Artës dhe as suxhuku i Ramës