Kreu PD, Basha poston foton dhe fton dibranët: Voto Luan Hakën për Dibrën

Voto Partinë Demokratike
Voto Luan Hakën për Dibrën
Voto Nr. 2

haka diber

https://www.facebook.com/100044557144125/posts/507041207457780/?d=n

Artikulli paraprak“Fund izolimit!”, Basha takim përmbyllës në Dibër: Kanë vënë bastin që te vijojnë ta marrin peng këtë bashki me marifete e intriga
Artikulli tjetërQeveria të rishikojë në mënyrë urgjente taksat