Barça mund të humbasë Lewandowski-n, Ter Stegen dhe Raphinha-n/ Treshja pëlqehen në Arabi

Barcelona është duke u ndjekur me shumë interes nga klubet arabe.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle skuadra katalanase mund të humbasë tre yje në verë.

Andre Ter Stegen, Robert Lewandowski dhe Raphinha pëlqehen shumë në Arabinë Saudite.

Në drejtim të Barçës pritet të bëhen propozime shumë të larta, gjë që mund ta tundojë presidentin Laporta, i cili po kërkon çdo mënyrë për të rritur të ardhurat./ Super Sport

Artikulli paraprakKur aktiviteti fizik bën dëm për shëndetin, ja shenjat që nuk duhet të shmangni
Artikulli tjetër“Rreth 60 për qind e qytetarëve në Kosovë besojnë se marrëveshja e Ohrit do të ndikojë pozitivisht në jetën e tyre”