Basha: Politikanët e korruptuar dhe oligarkët janë bashkë kundër ndryshimit, por nuk do t’ia dalin!

Kryetari i PD, Lulzim Basha shkruan në një postim në Twitter se, politikanët e korruptuar, mediat kliente të Ramës dhe oligarkët, janë bashkë kundër ndryshimit, por nuk do t’ia dalin.

Postimi i plotë në Twitter

Politikanët e korruptuar, mediat kliente të Ramës & oligarkët, janë bashkë kundër ndryshimit &
@pdshqiperi.

E duan 🇦🇱 në gjunjë, ku ata fitojnë dhe shqiptarët humbasin. Nuk do ja dalin! Do ta pastrojmë politikën nga llumi i tranzicionit,nga veset & pazaret e tyre.#vettingnëpolitikë

Artikulli paraprakTension në Derbi, tifozët e Partizanit hedhin flakadanë në fushë
Artikulli tjetërShifra rekord! 65 milionë euro energji u ble për konsum vetëm në tetor!