Vros pedhia qe pise Berisha?

Teksa në Athinë qeveria Micotaqis deri më tani e ka trajtuar çështjen Bejleri si drejtësi të deformuar, kreu i Rithemelimint, Sali Berisha i ka tejkaluar duke e shpallur kryetari e zgjedhur të bashkisë së Himarës, “të burgosur politik”.

Vros pedhia qe pise fino? (Eci ti përpara se vjen Fino- i thoshte Berisha Finos, por qenka vetë një filogrek oportunist.

https://youtube.com/clip/UgkxwOMJAOzElUWO6yMRQ4fb6gf2srBLQzMc

Në statusin e tij kreu i Rithemelimit shkruan se, nuk ka asnjë provë që Beleri është kapur duke blerë vota dhe dëshmitari i vetëm është një person i instruktuar nga Ardi Veliu, duke shtuar se çdo pengesë për betimin e Belerit është politike dhe vetëm politike.

Artikulli paraprakPD kundër vendimit kriminal të Celibashit. Ankimon caktimin e anëtarëve të KZAZ Kukës
Artikulli tjetër“Koha për të fituar betejën me Korrupsionin Politik”