Të rinjtë e FRPD e nisën ditën sot nga Njesia 5 në Tiranë, për të ftuar çdo qytetar për të votuar PD

PD ka paraqitur një listë të shkëlqyer për Këshillin Bashkiak Tiranë, me gra e burra, djem e vajza, që e duan Tiranën dhe qytetarët e saj. Ne jemi aty ku kemi qenë në 32 vjet, në Partinë Demokratike të Shqipërisë. Kemi qenë dhe do të mbetemi përjetë demokratë.

Me votën e demokratëve nuk mund të fuqizohet në Këshillin Bashkiak partia e Ilir Metës, për të çimentuar më pas pushtetin e Edi Ramës siç ka bërë gjithmonë kur ka përfituar pushtet të pamerituar nga PD. Koha për të qenë të kthjellët dhe për të mos menduar sot për sot!✌️

#VotoPartinëDemokratike
#VotoNr.9 ✌️✌️
#FrymëmarrjepërShqiperinë
#ZgjidhPartinëDemokratike.

Artikulli paraprakKandidatja e PD për Fierin, Eriselda Çelaj takime me qytetarë: Nuk bëjmë kompromise me të ardhmen e fëmijëve tanë.
Artikulli tjetërBejko: Do hapim 5 komplekse sportive në hyrje të Tiranës! Subvencionim për stërvitjet fëmijëve dhe të rinjve që s’kanë mundësi ekonomike