“S’do të marr pjesë në seancë”- Ç’ndodhi në gjyqin për Fredi Belerin dhe Pandeli Kokaveshin! Avokati i refuzon: S’jam përfaqësues i tyre

Është shtyrë seanca gjyqësore për Fredi Belerin dhe Pandeli Kokaveshi, të akuzuar për blerje votash në zgjedhjet vendore të 14 Majit 2023.

Mësohet se kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, i dënuar me 2 vite burg nga GJKKO, nuk ka qenë i pranishëm.

Ai ka firmosur një deklaratë ku shprehej që nuk dëshironte të merrte të pjesë në procesin gjyqësore dhe se nuk kishte zgjedhur avokat.

Artikulli paraprakPrag tragjedie! I mori rrjedhja e ujit teksa po kalonin lumin me makinë, si shpëtuan mrekullisht dy persona
Artikulli tjetërDaily Mail: Sali Berisha si rrezik për sigurinë e Britanisë, nis operacioni i madh sekret kundër krimit të lidhur me politikën!