Ofertë për Sokol Cikalleshin, një tjetër klub turk pranë transferimit të sulmuesit të Kombëtares

Sokol Cikalleshi nuk u grumbullua në duelin e Kupës që Koniaspori arriti përballë Sivasporit në shtesë, ku mungonte dhe Rei Manaj.

Sipas mediave turke, Koniaspori ka marrë një ofertë për sulmuesin e Kombëtares shqiptare.

Aventura e tij mund të jetë sërish në Turqi, kësaj radhe te Rizespor, që duket se është shumë afër të bindë Cikalleshin për të firmosur me ta.

Artikulli paraprakLuftoni dhimbjet e mesit me ushqimet e duhura
Artikulli tjetërPublikohen shifrat/ VOA: Shqetësim, mbingarkesa në sistemin e paraburgimit në Shqipëri, 30% mbi mesataren evropiane