Kandidatja e PD për Fierin, Eriselda Çelaj në lagjen “Liri”: Prej vitesh asnjë hapësirë për punësim, biznesi nuk mbështetet.

Kandidatje e PD per Fierin, Eriselda Çelaj, ka vijuar fushatën me takime me banorë të lagjes “Liri”. Banoret shprehen shqetesimin e papunësise ne rritje, mungeses se investimeve dhe falimentimit te bizneseve. Kandidatja e PD u shpreh se me 14 maj qytetaret e Fierit kane mundesine t’i japin fund abuzimeve dhe keqmenaxhimit te socialisteve ne Bashkine Fier, duke votuar ndryshimin. Me poshte statusi i saj ne rrjetet sociale.

Lagjia “Liri”
Asnjë hapsirë punësimi, investim, rrugë apo treg‼️
Njerëzit po shtrydhen, bizneset po falimentojnë.

Ku shkojnë tenderat e bashkisë❓❓
Ku shkojnë taksat tona❓❓

Në xhepat e Armando Subashit dhe shokëve të tij?!

✅Pushtetit të oligarkut bashkiak i erdhi fundi.

✅Voto nr2️⃣ për ti dhënë #frymemarrje Fierit.

#votoeriseldazotajcelaj #EardhmjaështëPD #frymemarrjepershqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #FrymemarrjeperFierin #demokratëtjanëbashkë #voto2 #VotoPD9

FB IMG 1683647677316

FB IMG 1683647673563

FB IMG 1683647669278

FB IMG 1683647667277

FB IMG 1683647671531

Artikulli paraprakBejko takime me qytetarë dhe biznese në zonën e 9-katësheve.
Artikulli tjetërLali dhe Belo, si kopje me ngjyra të njëri-tjetrit