Urdhër nga lart policëve të “Shqiponjave”: Mos i prekni trafikantët e drogës!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim, ku tregohet se si gruet e drogës janë të lidhura me policinë dhe prandaj nuk arrestohen.

Në denoncimin dërguar ish-kreut të qeverisë një oficer policie shkruan se efektivë të Shqiponjave, marin urdhër të mos arrestojnë trafikantët të cilët e rrisin kanabisin në oborrin e shtëpisë.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Narkopolicia urdherohet te mos arrestoje trafikantet!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor,jam efektiv i shqiponjave ne drejtorine e policise Shkoder,dua tju informoj se sot ne mengjes shkuam dhe gjetem 80 rrenje kanabis si dhe 200 kubike gati per tu hellur ne toke,ne oborrin e shtepise se Fitim Babaj ne maje te nje kodres,mbasi ju vume flaken dhe i asgjesuam morem urdher qe te mos arrestonim asken keni fakte sepse zjarri akoma nuk eshte shuar ju lutem anonim.

Artikulli paraprakShembjet e ndërtimeve në bregdet, reagon Ademi: Duhet mbështetur sezoni turistik. Jo vendime arbitrare
Artikulli tjetërKombëtarja shqiptare e pathyeshme për Uellsin