Tjetër lëkundje tërmeti në vendin tonë

Tjetër lëkundje tërmeti është ndjerë para pak minutash në Verilindje të Shqipërisë.

Mësohet se lëkundjet janë ndjerë pak kilometra nga Bulqiza dhe kanë qënë me magnitudë 3.8 të shkallës Rihter.

Tërmeti është ndjerë në orën 12:23.

Artikulli paraprakVideo/ Mafia e inceneratorëve/ Bardhi: Lidhjet e Gjiknurit me bosët e plehrave, urgjencë për t’u pastruar nga politikanët e korruptuar
Artikulli tjetër21 kërkesat për hetimin e zgjedhjeve nga PD. Ja institucionet e përfshira