Ballina Etiketimet Trump hap dyert e Amerikës për të kualifikuarit dhe të shkolluarit

Etiketim: Trump hap dyert e Amerikës për të kualifikuarit dhe të shkolluarit

29,905FansLike

Të Fundit

Miniera e Bulqizës është kthyer në “makth” për minatorët dhe në...

Nga Xhelal MZIUPrej 72 orësh në galerinë e minieres së Bulqizës, akoma nuk është gjetur minatori Muharrem Plaku !Asnjë reagim e vajtje në vend...

Luftë minerale