Ballina Etiketimet Operacioni italian

Etiketim: operacioni italian

29,905FansLike

Të Fundit

“Sporti larg politikës”, PD apel anëtarëve të KOKSH, Andi Lila: Mos...

Zgjedhjet për Presidentin të shtyhen dhe kandidatët aktualë të votohen pa përjashtuar federatat anëtareDEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ANDI LILA, KOORDINATOR PËR SPORTINTë dashur qytetarë!Shumë...